PDA

Виж пълна версия : Червената ми слушалка я бутнах в кошчето

nacho
07.07.12., 22:01
Здравейте!!!Преди няколко часа си купих X Pro Mini и тъкмо го разучавам.На отговора от общите въпроси"как да рестартирам телефона си?" пише да задържим червената слушалка 3 сек.,задържах я няколко пъти,но нищо не се получи,нито прозорец както е описано,нищо.И на всичко това отгоре без да искам провлачих слушалката в кошчето и сега нямам слушалка.Моля,кажете ми как да си я върна!!! И ако може да ми обясните как да излезе този прозорец за рестарт и другите опции.Ще ви бъда много благодарен!До скоро!

mazy™
07.07.12., 22:24
Нямаш ли отгоре на телефона копче за включване/изключване?
И коя слушалка си изтрил?

nacho
07.07.12., 23:17
Имам,но понеже видях че има различни опции на показаното във"Важни въпроси" и реших да видя и науча.Червената слушалка е на екрана в долният ляв ъгъл,в четирите ъгъла на екрана има икони с нота,плик -за съобщенията,менюто, и клавиатура за набиране на тел.номер.Помагайте,трябва да има начин да си я върна на мястото.Благодаря!

mazy™
07.07.12., 23:24
Ами рестартирай от копчето. :)
Иначе слушалката - влез в менюто, там трябва да имаш слушалка, задръж пръст върху нея и я провлачи до ъгъла и я пусни там :)

nacho
07.07.12., 23:31
В менюто къде точно? Има слушалка за обаждане на номер,но тя не може да се провлачи.Тази червена слушалка беше в долният ляв ъгъл на началният екран,този на който е изписан часа и по средата има търсачката на google.

mazy™
08.07.12., 01:44
Ако натиснеш самия ъгъл (празния), нещо появява ли се?

nacho
08.07.12., 14:41
Здравей! Не,нищо.

mazy™
08.07.12., 14:45
Такам - от началния екран натисни натисни Меню бутона (левия) и избери Arrange icons.
Предполагам ще излезне екран, от който да избереш апликация. Намери слушалката и я провлачи в празния ъгъл. Като свършиш натисни Бек бутона (десния)

nacho
08.07.12., 14:57
На мини про меню бутона е отдясно,като го натисна ми излизат 4 опции-добавяне,фон,теми,настройки.Не виждам никъде за аранжиране на икони.Къде може да е???

mazy™
08.07.12., 15:20
Чакай сега....за Xperia mini Pro ли говорим или за Xperia x10i mini pro?

http://www.youtube.com/watch?v=kguoWKW_FsU

Към втората минута маха и добавя неща в единия ъгъл :)

nacho
08.07.12., 15:21
За Xperia mini Pro

Horror
09.07.12., 16:17
Иконата с червената слушалка, всъщност е телефонния указател. Ако влезеш в менюто с всички програми, го намираш, задържаш го натиснат с пръста и ще се отзове на десктопа. След това завлачваш в съответния ъгъл.

Освен това къде си видял, че телефона се рестартира като се задържи натисната червената слушалка? Това не е валидно за андроид телефоните.