PDA

Виж пълна версия : Забиване при зарежданен на Cyanogen mod 7

jovanoty
15.09.12., 15:22
Колеги помагайте бях си дал телефона LG Optimus в племенника за 2 дена, понеже съм вече с друг телефон, каза че като е искал да го зареди че му е била паднала батерията и да го включи телефона не се е пускал. Аз си го взех и се получава ето това: зарежда дава логото на LG после дава swiftdroid и после забива на cyanogen mod 7 . Някакви варианти да го съживя телефона?

suffer
16.09.12., 21:43
1. Влизаш в Recovery:
От изключен телефон -> включваш и задържаш HOME бутона като се появи бялото LG лого.
След 10-на секунди трябва да те е вкарало
2. Избираш Wipe cache и от менюто Advanced: Wipe dalvik cahe
3. Връщаш едно меню назад и рестартираш телефона: Reboot system now
Aко не се оправи (включването може да отнеме около 5 минути, заради кеширането на приложенията)
влизаш пак в Recovery-Advanced и избираш Fix permissions. Oтново рестартираш.
Ако и с това не се оправи остава само Wipe data/factory reset (което ще затрие всички настройки и програми от телефона)

jovanoty
16.09.12., 23:18
Благодаря ти suffer, но не изчаках да видя отговора и го направих само, че на право с Wipe data/factory reset. Обаче само нещо забелязах: като му дам да се изключи телефона, той се се рестартира а не се изключва.

suffer
17.09.12., 06:51
Това предполагам че го прави само докато е на кабела?
Само при 2.1 и 1.6 ромовете си се изключва нормално, но зареждането продължава. При всички останали се включва отново

jovanoty
20.09.12., 13:05
Ами оправи се не разбрах как! Да не пускам нова тема може ли някой да ми каже къде беше опцията за WI-FI когато е заключен телефона да се спира и когато се отключи да се пуска? Май някъде го пипнах това и сега не се сещам къде, а ми трябва да е пуснат постоянно WI-FI ?

suffer
29.09.12., 20:37
В Settings -> Wireless & Networks -> Wi-Fi Settings -> натискаш меню бутона -> Advanced -> Wi-Fi Sleep Policy