PDA

Виж пълна версия : Проблем с паметта

stengy
16.12.12., 17:45
Наскоро ми се появи една иконка горе в ляво с форма на карта памет в червено и съобщение: "Low on space" - Phone storage space is getting low. Разбирам, че паметта на телефона се изчерпва, въпреки че ми показва (internal phone storage - 16.77 MB). Когато кликна върху предупредителното съобщение ме праща към списъка с приложенията. Там обаче, каквото може съм прехвърлил на SD Card, а за останалите приложения бутона "Move to SD card" не е активен ( в сиво). Какво е препоръчително да се направи в случая щото не искам да трия приложения, които може да са системни и да забъркам още по-голяма каша. Интересно е, че почти в същото време ми се появи съобщение "Text message memory full". Изтрил съм всички sms-и кутията е празна, но въпреки всичко това съобщение продължава да се появява. При подаване на сигнал за пристигнал sms ми излиза съобщение " text message rejected due to full ...". и не получавам входящото съобщение. Възможно ли е двете събития да са свързани и какво може да се предприеме. Ако някой може да помогне, благодаря предварително.

Horror
18.12.12., 16:05
Виж и какво е положението с Sent/Drafts папките и затрии нещата и от там.

Vergi17
29.01.13., 14:50
Моля за извинение за въпроса, но къде е са тези Sent/Drafts папките. Имате предвид при съобщенията ли, защото при мен са чисти и пак ми се стой тази иконка.