PDA

Виж пълна версия : Samsung i9082 Galaxy Grand Duos

slavista
08.08.13., 00:05
Здравейте!
Използвам 2 телефона 5800 и iphone 3gs . Nokiaта почти не я използвам(само за говорене) . Не ми пречи да се движа с двата,ама взе да ми писва и искам да го сменя 3гс . Чудя се каква е разликата между Samsung i9082 Galaxy Grand Duos и 3gs.Не съм боравил никога с андроид и май ще ми трябва висше образование.Дайте мнение заслужава ли си.
Ако го купя за първи път ще използвам Самсунг и искам мнение на хора ,които са ползвали такива телефони.
Снимките са ми доста важни .За музика и филми няма да го използвам ,ама за сърфиране и игри може.По-бърз ли е от 3гс за сърфиране ? Камерата бързо ли реагира като на iphone?
Едната сим карта ,която мисля да ми е първа говоря доста по нея , но на 2рата ,на която ми е мобилния интернет говоря по-малко и ако използвам от нея мобилен интернет и ми се обадят на първата всичко ще бъде наред ? Няма да има таксуване за 1вата карта?
Дайте мнение за процесора и паметта .
Всяко мнение добре дошло
Прочетох една статия за root ,която ме обърка много.. Ако не ми е роот телефона ,а искам да си сложа платена игра как мога да я кача?:bg: