PDA

Виж пълна версия : Themes

ERASUS
11.12.09., 01:24
Здравейте!
Нов съм в света на Android , бих искал да попитам дали е възможно отнякъде да се изкопат някакви теми =) защото си закупих преди 1 седмица Tattoo от МтеЛ(много съм доволен взех го на лизинг) и ще се радвам супер много ако ,вече има такива някъде из нета да слагате така по-често нови и нови теми , не само за Tattoo ами за всички телефони с Android :) , благодаря предварително. (между другото , сайта съдържа уникално полезна информация за Андроидите) (поклон към вас)

:)

a123456ani
08.05.10., 21:56
Здравейте!
Нов съм в света на Android , бих искал да попитам дали е възможно отнякъде да се изкопат някакви теми =) защото си закупих преди 1 седмица Tattoo от МтеЛ(много съм доволен взех го на лизинг) и ще се радвам супер много ако ,вече има такива някъде из нета да слагате така по-често нови и нови теми , не само за Tattoo ами за всички телефони с Android :) , благодаря предварително. (между другото , сайта съдържа уникално полезна информация за Андроидите) (поклон към вас)

:)

Можеш да си изтеглиш от маркета много са готини и са безплатни...
Надявам се да съм помогнала

nuralt
09.05.10., 15:19
Можеш да си изтеглиш от маркета много са готини и са безплатни...
Надявам се да съм помогнала

Теми за какво има в "пазара".

Като цяло може да се намерят апликации за иконки (BeterCut) или теми за определи програми. Примерно има теми за OpenHome или aHome, даже и за Delphin browser. Но Цялостни теми аз поне не знам да има. Моля да извините ако се лъжа.

lyubaca
31.05.10., 21:00
лъжеш се!
теми има много, но не се слагат лесно и не стават всеки път :)

qsef
21.08.10., 22:33
Сложи си GDE и си тегли теми за него.

donbesni
30.08.10., 06:32
Извинявам се тъпия въпрос а какво е GDE, тъй като и аз искам да си слагам различни теми....свалих си от маркета една програма за теми ама всеки път трябва да се кънектвам с нета и става много бавно :))

aiwara
28.02.11., 11:15
Инсталирах това GDE, понеже не намерих друго фрий, не знам дали е най-новото. Ако има някво по-ново, моля дайте линк. :) Също така като се опитам да сваля някаква тема за ГДЕ я сваля, ама после не мога да я сложа. Отивам на Themes, но показва само дефолт темата на GDE. Как точно трябва да стане или просто тая версия на GDE е твърде стара? Мерси предварително! :)