PDA

Виж пълна версия : Проблем с Bluetooth-a

az_princesata1
10.01.10., 00:09
Здравейте,скоро си купух HTC TATTOO,но имам проблем с Bluetooth,трябват ли някакви допълнителни настройки за него за да функционира?И коя версия на skype да си инсталирам?Благодаря ви предварително!

JosifBG
10.01.10., 11:59
Здравейте,скоро си купух HTC TATTOO,но имам проблем с Bluetooth,трябват ли някакви допълнителни настройки за него за да функционира?И коя версия на skype да си инсталирам?Благодаря ви предварително!

Здрасти :)

Какви по-точно проблеми имаш с bluetooth-a?
Има една версия на скайп ;), но има алтернативни програми който поддържат и скайп като например: Nimbuzz която поддържа освен скайп и други чат програми.

ERASUS
18.01.10., 11:24
Аз също имам проблем с Bluetooth-a ,нито мога да пращам - нито да приемам файлове(било то мп3 , картинки и т.н.) Ако има някакъв вариянт да се оправи това нещо ще съм ви адски благодарен!

JosifBG
18.01.10., 11:27
Аз също имам проблем с Bluetooth-a ,нито мога да пращам - нито да приемам файлове(било то мп3 , картинки и т.н.) Ако има някакъв вариянт да се оправи това нещо ще съм ви адски благодарен!

За момента няма вариант да се оправи по простата причина, че в 1.5 версията на софтуера както и 1.6 OBEX file sharing/transfer не е позволен софтуерно. В дългоочаквания ъпдейт 2.1 се очаква да разрешат тази възможност но зависи вече с какъв телефон си ....

Svetlinsem
18.01.10., 11:29
За съжаление за момента няма приложение, което да позволява send/receive за Bluetooth.

JosifBG
18.01.10., 11:42
За съжаление за момента няма приложение, което да позволява send/receive за Bluetooth.

Всъщност има но трябва да ти е рутнат телефона и един милион условности за да стане...

az_princesata1
29.01.10., 15:12
Благодаря ви много за мненията,но не ми звучат никак обнадеждаващи....дано някой ден се разреши този проблем...

JosifBG
29.01.10., 15:37
Благодаря ви много за мненията,но не ми звучат никак обнадеждаващи....дано някой ден се разреши този проблем...

След някой и друг месец като излезе ъпдейта 2.1 за Тату ще бъде разрешено ползването на Bluetooth file transfer :)

До тогава стискаме зъби и чакаме :)

finiks
30.11.10., 19:16
Bluetooth работи само за handsfree за др нестава :)

nedra
01.12.10., 20:41
След някой и друг месец като излезе ъпдейта 2.1 за Тату ще бъде разрешено ползването на Bluetooth file transfer :)

До тогава стискаме зъби и чакаме :)

Сигурно ли е, че ще има такъв ъпдейт въобще?

mimitosavova
05.12.10., 23:01
zdraveite imam problem s bluetootha- na telefona si, imam HTC-tattoo , ne moga da priemam ne moga i da izprashtam :((((, kak da go aktiviram, ot M-tel mi kazaha che trqbva da si go download-na !!

Mod edit: Пиши на Български
Svetlinsem

mooncalf
06.12.10., 09:17
Мимито, за правилата в Българските форуми чела ли си ????

И забрави за блутута на телефона да го ползваш за нещо друго различно от хендсфрее !!