PDA

Виж пълна версия : Navigon за Android

rijiq
13.01.10., 16:45
Вижте какво намерих ... http://www.youtube.com/watch?v=nSKoQU0qr0o&feature=player_embedded

Да видим как ще се справя с родните улици :bz
\m/

----------------------------------------------------
Малка редакция на линка направих ;)

Josifbg

Merconite
13.01.10., 22:20
Бих я тествал :) Изглежда добре и не ми се вижда кой знае колко сложна :)

JosifBG
01.04.10., 08:28
Тази навигация за сега ми харесва най-много... много бързо работи, картата е мн добра според мойте скромни изисквания а и е достатъчно точна...

cokcok54
01.04.10., 11:59
Нямах време да я пробвам...бихте ли споделили как е картата за БГ?
В сравнение с иго как е като покритие?

JosifBG
01.04.10., 12:11
Нямах време да я пробвам...бихте ли споделили как е картата за БГ?
В сравнение с иго как е като покритие?

Ами за БГ незнам но за София ми се струва доста подробна

cokcok54
01.04.10., 12:18
Дааам....още една добра програма без карта...

DMXOnline
06.04.10., 20:17
доста добър интерфейс :)

dessyteneva
06.04.10., 20:27
Аз така и не успях да го подкарам това чудо-качвам си папката,слагам си вътре картата,инсталирам и после като се стартира ми иска да тегли някакви 2гб и до там-не става и не става,а иначе си прави някъде папка,защото колкото пъти пробвах,толкова пъти ми изяде по 2-3 мб,но не се вижда къде,защото нямам руут.

DMXOnline
07.04.10., 12:12
Аз така и не успях да го подкарам това чудо-качвам си папката,слагам си вътре картата,инсталирам и после като се стартира ми иска да тегли някакви 2гб и до там-не става и не става,а иначе си прави някъде папка,защото колкото пъти пробвах,толкова пъти ми изяде по 2-3 мб,но не се вижда къде,защото нямам руут.

ако го оставиш да ги изтегли тези 2 гб ? какво става

dessyteneva
07.04.10., 17:37
Нищо, не може да се свърже и до там.
Posted via Mobile Device

dessyteneva
25.04.10., 10:08
Така-аз тъпо и упорито се боря с тази навигация-сега инсталирах друга версия и започна да дънлоудва,за около половин час е на 50% въпроса ми е къде ги складира тия близо 2гб,какво представляват и като ги свали най-после дали може да се поизтрие част от тях,че картата ми е 4гб,а паметта на телефона-8 и хич не ми се иска да ми заема толкова много място.
P.S.Тръгна и е на бг,само глас няма за бг-то.

DMXOnline
25.04.10., 15:28
Така-аз тъпо и упорито се боря с тази навигация-сега инсталирах друга версия и започна да дънлоудва,за около половин час е на 50% въпроса ми е къде ги складира тия близо 2гб,какво представляват и като ги свали най-после дали може да се поизтрие част от тях,че картата ми е 4гб,а паметта на телефона-8 и хич не ми се иска да ми заема толкова много място.
P.S.Тръгна и е на бг,само глас няма за бг-то.

ами предполагам, че това ще са карти и гласове на различни езици подобно като на нокиа ови мап или там както беше така, че би трябвало това да е един единствен път да ги тегли а до самия обем предполагам че е за цял свят картите по принцип щеше да е хубаво ако ти дава опция за кой район, но сигурно ще е в понова версия естествено ако е така както си мисля, че е

gomax
02.05.10., 10:07
Mod Edit!

dessyteneva
02.05.10., 11:05
.....

Mod Edit!

ivohot
29.05.10., 14:03
от къде може да се свали free някой има ли идея..

zaketo
19.06.10., 18:43
Когато използва ме навигацията таксува ли ни нещо или е безплатна ?
Може да е малко тъп въпроса ми но за първи път използвам Андроид.

logmax
19.06.10., 19:30
Не ако навигацията ти е офлайн не те таксува. Ако обаче си активирал AGPS ще ти таксува трафика за бързото позициониране.

reczy
22.06.10., 02:30
Здравейте, имам проблем, а именно: дава ми force close като се опитам да я стартирам. Изтеглих си .apk-то (и следвах елементарните инструкции..) от pirate bay ето 2-та торента:

+
update-а:

Трябва ли да имам руут? Не разбирам какъв може да е проблема, направих следното: копирах просто Navigon папката директно в SD картата заедно с apk-то. След това инсталирах през Астро, ъпдейтнах, но както вече казах ми дава force close.

Mod Edit

reczy
06.07.10., 13:10
Е защо цензурирахте линковете от pirate bay? Не разбирам - има цели открити теми за руутване и пр., а ми цензурирате някакви линкове? О_о

trustika
06.07.10., 14:02
Е защо цензурирахте линковете от pirate bay? Не разбирам - има цели открити теми за руутване и пр., а ми цензурирате някакви линкове? О_о

с рут-ването (даване на по-голям достъп) на собственият си телефон не нарушаваш ничии права. Все едно да си човъркаш по личния автомобил. То си е твоя лична вещ и можеш да правиш каквото си поискаш, що се отнася до това как ще изглежда интефейса й и настройките и.
Рут достъпа (липсата му) е по-скоро предпазна мярка за неопитните потребители и донякъде предпазва от злонамерени приложения... След време ще е стандартна опция, както вече е Apps to SD в последните официални ромове :)

Картите за GSP програмите вече до голяма степен са налични за закупуване от БГ потребителите (онлайн) и не е редно да се нарушават правата на авторите им, след като автора е поставил цена за труда си.

Аз да ти призная дори с кеф дарявам на разработчици на фрии къстъм ROM-ове (без да е задължително), защото тези хора се трудят за нас в свободното си време и правят нещо, което след това аз ползвам и съм им благодарен за това :)

Ако е преценил автора да е фрии ... супер, но ако не е...да ги уважаваме.

reczy
07.07.10., 14:31
Благодаря за отговора, това има смисъл вече. :)

edinmilion
09.07.10., 23:22
Картите за GSP програмите вече до голяма степен са налични за закупуване от БГ потребителите (онлайн) и не е редно да се нарушават правата на авторите им, след като автора е поставил цена за труда си.

В такъв случай може ли линкове към платените карти?

psy_bg
09.09.10., 00:43
В такъв случай може ли линкове към платените карти?

http://www.navigon.com/portal/int/shop/addons/produkt.html?produktFamilieId=15674&produktId=26858

aradoslavov
03.12.10., 00:32
Господа пробвайте Aura картите за България се изтеглят еднократно през WiFi след при това векторни!!! *гласовата навигация на български също се сваля и след това си джиткате из София и всички градове - 3D... Специално за София намерих доста забутани улички!

munata
01.02.11., 17:13
аз ли съм малоумен или така ми се струва.

SufferMe
01.02.11., 17:48
аз ли съм малоумен или така ми се струва.

Това ми хареса :D (Offtopic) :D

munata
02.02.11., 13:19
ами така излиза

vauxhall
22.06.11., 19:01
Някой ще може ли да ми даде линк с програмката, че нещо не видях линк в началните постове

mazy™
22.06.11., 19:05
ЦЪК (https://market.android.com/details?id=com.navigon.navigator_checkout_eu40&feature=search_result)

1euro
04.07.11., 21:18
имам студентка на другия край на България - имах си сиджик ама резетнах и нямах бекъп - моля на лс как да дръпна инстална и кракна , че и да запазя /приятел ми го сложи ама го няма вече наблизо/
благодаря предварително
тела е ледженд - не е руутван, на м-тел ,от подписа

chichobobby
15.01.12., 14:29
Инсталирах си я като песен с картите, които ми трябват.
ОК, ето какво се прави за да я имате таз програма:
"Ритни-дупета" обмен на файлове (Това е превода на БГ. Не го изписвам за да не правя реклама...)
Преведете си го сами...
Там в търсачката си пишете "Navigon'
Намирате 1.3 Gb с най-много сидери с версия заедно с всички карти на Европа.
Сваляте, четете Текстовия файл.
Инсталирате си само каквото ви интересува от Европа и...
Воала....
Ай сега да видим колко време ще ми просъществува поста....