PDA

Виж пълна версия : Оцветете си телефона :)

JosifBG
08.02.10., 15:03
http://www.colorwarepc.com/p-216-nexus-one.aspx

Merconite
08.02.10., 15:59
Jisif...Спри с тоя нексус защото ми потекоха лигите....... Уникален телефон..но цената е много висока.

Horror
08.02.10., 16:01
E, Josif сега е изтрещял по него. Аз бях така с Droid-a, но напоследък нещо се зарибих по N900, заради линукса, и сега точа лиги по него.

JosifBG
08.02.10., 16:14
Според моите скромни проучвания единствения реален конкурент на Нексуса би бил X10...
Още повече, че в близките 6 месеца не виждам на пазара да се появи лидер който да поведе дружинката образно казано.. та в този ред на мисли не ми се струва, че цената е чак толкова висока нито виждам преди април месец да падне...

Разбира се появата на Bravo & X10 до голяма степен ще бъде епична по простата причина, че 3те модела ще се конкурират единствено помежду си...

И като заключим, че и на 3те модела цената им ще е около 1к лв. +/- и стигаме до извода, че поне до септември едва ли ще има нещо ново и найстина впечатляващо на пазара...

Ъъъ ебаси и анализа а :))) Айде сега некой да ме обори :D

dimitar_kolev
08.02.10., 17:01
Чак да те боря... едва ли :) Но Dell Mini 5 ми се струва интересен при това доста :))

JosifBG
08.02.10., 17:36
Чак да те боря... едва ли :) Но Dell Mini 5 ми се струва интересен при това доста :))

Dell Mini 5 е по-скоро таблет от колкото телефон... :)

dessyteneva
08.02.10., 20:19
Eх,да имаше такава опция за оцветяване и за галаксито-много е яко,а и цветовете са супер живи!