PDA

Виж пълна версия : Проблем с акаунтите - LG GW620

nixanbal
04.03.10., 17:32
Здравейте момчета!

Опитвам се да си настроя Gmail-a и да вляза в Андроид Маркет, но нещо не ми се получават нещата и не мога да разбера защо. Пробвам и с двата ми мейла, но не става. Излиза съобщение Can't establish a reliable data connection to the server... и че вероятно SIM картата ми е нещо саката...

На виваком съм - дали това е проблемът? Уж си направих настройките за нета и тн..

Имате ли представа какъв е проблемът и как мога да го реша?

nixanbal
04.03.10., 18:01
Хм, оправих се. Сори за спама :)))

JosifBG
04.03.10., 18:49
Хм, оправих се. Сори за спама :)))

Кажи как го оправи поне :)

dessyteneva
04.03.10., 19:39
Той Никсън е стар мотороладжия,а напоследък нокаджия и това андроида му се опъва май;),ама поне намери вярната посока де.
А иначе това с маркета май се оправя с clear defaults от manage aplication или с ресетване на телефона и до колкото си спомням май се получаваше като не си настроиш акаунта от началото.

JosifBG
04.03.10., 20:04
"Can't establish a reliable data connection to the server" го дава като проблем тогава когато неможе да се свърже с нета.
Но причините за Маркета могат да бъдат много ... хубавото е, че в новите версии голяма част от тези проблеми са изчистени...

nixanbal
05.03.10., 21:59
Нещо от настройките не беше ок.

Ако ми позволите още едно питане - как да спра всякакви самоинициирани връзки с мрежата? Мисля, че разрових из настройките и спрях разни неща, но не знам откъде решава и пак се връзва. Някакви идеи?

dessyteneva
05.03.10., 22:37
Изтетли си apndroid от маркета и от него е много лесно-има си уиджет,който даже си мени цвета-червен за спряно и зелен за пуснато.
Posted via Mobile Device

nixanbal
07.03.10., 10:37
Мерси, Дес : ))

bulinvest
03.04.10., 20:58
Поста е изтрит!

Оправи си поста!
Josifbg

bulinvest
04.04.10., 21:43
Ако някой има настройки за mms на Виваком с молба съм да ги качи

dessyteneva
05.04.10., 07:58
Защо не се обадиш от друг апарат на оператор и той ще ти продиктува настройките,аз така направих,когато ми трябваха за нета,ама не съм се сетила да питам за ммс.

Horror
05.04.10., 17:33
http://www.vivacom.bg/bg/residential/prices_and_services/mobilni_uslugi/dop_uslugi/mms

Ползваш тези за gprs, не е голяма философия да си го настроиш сам.

jelez
03.05.10., 15:27
Колега кажете ка се справихте с виваконския акаунт за lg gw620 и как мога да си изкарам контактите от сима:-bd