PDA

Виж пълна версия : Малко Помощ Моля

kebibg
17.03.10., 07:48
Здравейте на всички.
От около месец съм щастлив собственик на Нексус.
Както всеки се досеща изпонакачвал съм какво ли не
на него (като софтуер).
Сега обаче ми се ще да си сложа А2SD и друг ром.
Имам закупени няколко софтуера от маркета.

Ето и самия може би тъп за повечето тук въпрос.
Какво се случва със софтуера (платения) след като изтриеме цялия телефон и искаме да го инсталираме на ново?
Има ли начин да си бейкъпна ключове или целите програми?
Аз съм си направил цялостен бейкъп и като го ресторна няма проблем.
Моля за малко повече инфо или линк (може и на англииски).
Благодаря предварително.

ciki
17.03.10., 09:19
Здравейте на всички.
От около месец съм щастлив собственик на Нексус.
Както всеки се досеща изпонакачвал съм какво ли не
на него (като софтуер).
Сега обаче ми се ще да си сложа А2SD и друг ром.
Имам закупени няколко софтуера от маркета.

Ето и самия може би тъп за повечето тук въпрос.
Какво се случва със софтуера (платения) след като изтриеме цялия телефон и искаме да го инсталираме на ново?
Има ли начин да си бейкъпна ключове или целите програми?
Аз съм си направил цялостен бейкъп и като го ресторна няма проблем.
Моля за малко повече инфо или линк (може и на англииски).
Благодаря предварително.

Ако си в БГ то със сигурност няма да виждаш платените приложения в маркета което пък значи, че за да си качиш платено приложение значи или имаш рут или си го свалил от някъде това платено приложение и си го инсталирал на телефона, което пък значи, че имаш тези платени приложения някъде на компютъра следователно нямаш проблем :)
А ако телефона ти е рутнат и имаш достъп до платените приложения... каквото и да направиш с телефона дори и друг телефон да вземеш Андроид Маркета помни, че този гугъл акаунт си е платил за това приложение и ти дава да си го свалиш без да го плащаш пак.
За да направиш цялостен бекъп на телефона има само 1 начин.... да направиш това през Recovery меню-то. Но ти понеже нямаш рут нямаш и Recovery което отпада като вариант. Другия начин е да ползваш програмата MyBackup Pro. тя може да ти архивира/бекъпира всичко необходимо + всички програми.

kebibg
17.03.10., 13:55
Такааа
Нека започнем от там че имам РУУТ на телефона.Това е Нексус все пак и руут се постига за минути.
От това и следва че имам и маркет активатор и съм си платил сам и инсталирал тези приложения.

По важното е че в твоя отговор намерих това което търся или по точно че в базата на маркета се пази данни какво е закупил този мой гугъл акаунт.

Много благодаря за бързия отговор.

ciki
17.03.10., 14:31
Такааа
Нека започнем от там че имам РУУТ на телефона.Това е Нексус все пак и руут се постига за минути.
От това и следва че имам и маркет активатор и съм си платил сам и инсталирал тези приложения.

По важното е че в твоя отговор намерих това което търся или по точно че в базата на маркета се пази данни какво е закупил този мой гугъл акаунт.

Много благодаря за бързия отговор.

:-bd