PDA

Виж пълна версия : Dialer за N1

astra777
27.03.10., 13:57
Много удобен Дайлер за N1. Последна версия с БГ лейаут, засега я няма в Пазара. Лично разработчика ми я прати:)
Смятам да го помоля да вгради възможност за запис на разговора и изпращане на SMS на Български, но ми иска файлове за Т9 на български. Знае ли някой откъде да се намерят.

nuralt
27.03.10., 21:44
Здравей, и аз издирвам Т9 но на различни езици. Ако някой има представа от къде може да се намери и как да се интегрира в роботчето ще съм много благодарен.)

Много удобен Дайлер за N1. Последна версия с БГ лейаут, засега я няма в Пазара. Лично разработчика ми я прати:)
Смятам да го помоля да вгради възможност за запис на разговора и изпращане на SMS на Български, но ми иска файлове за Т9 на български. Знае ли някой откъде да се намерят.
има ли смисъл и аз да го пробвам. На Херо върви ли?

astra777
28.03.10., 13:14

Кво ти пречи да пробваш :-j

kebibg
29.03.10., 09:31
Здравей, и аз издирвам Т9 но на различни езици. Ако някой има представа от къде може да се намери и как да се интегрира в роботчето ще съм много благодарен.)

прочети ТУК (http://www.all4android.com/forum/showthread.php?t=347&page=2) какво съм написал. :)

nuralt
29.03.10., 17:52
Tc ne varvi
Posted via Mobile Device

kebibg
30.03.10., 09:26
Tc ne varvi
Posted via Mobile Device

Кое по точно не върви :-?

nuralt
30.03.10., 14:34
Няам руут и небе мога да инсталирам програмата. Можеби след 2ри април. ;-)
Posted via Mobile Device

astra777
30.03.10., 15:25
Няам руут и небе мога да инсталирам програмата. Можеби след 2ри април. ;-)
Posted via Mobile Device

В случая дали е рутнат или не няма значение. Говоря за инсталацията на Дайлер1. Само трябва в Сетингс, Апликейшън, да чекнеш Unknown sources.
А от днес е пуснал и ъпдейта в Пазара, така че може да го изтеглиш и от там.

kebibg
31.03.10., 07:29
Кое по точно не върви :-?

Ами Руутни го :) Това поне за Нексуса е тотално безопасно.

nuralt
31.03.10., 11:18
Тц не става. аз съм чакал толкова време за 2.1.... и сега да руутвам... тц няма да стане :)

kebibg
31.03.10., 12:06
Тц не става. аз съм чакал толкова време за 2.1.... и сега да руутвам... тц няма да стане :)
Не мога да ти схвана мисълта но вероятно щото съм тъп 8-> .
Това че е 2.1 няма нишо общо с рута освен гаранцията която така или
иначе не смятам че би използвал.Ако има друга причина моля да ми я разясниш че и аз да съм светнат по въпроса . :-?

Svetlinsem
31.03.10., 12:13
Nurat е с Херо, не с Нексус ;)

kebibg
01.04.10., 07:17
Ахаааа ето къде бил ключа от бараката.
Не съм се зачел толкова внимателно нали все пак
раздела е за N1. :)