Блог коментари

1. Аватарът на princesa_luk
    Изключително
  2. Аватарът на jadaia
    Обаожавам да ме вали дъжд,малко гръмотевиците ме притесняват иначе е супер
  3. Аватарът на sezar
    Updated 09.08.11. at 20:15 by mazy™
  4. Аватарът на JosifBG
    хаха яко
  5. Аватарът на Svetlinsem
  6. Аватарът на JosifBG
    ...Съдийката отсъдила по съвест... No comment...
  7. Аватарът на Rachael&Friends
    Радвам се че си приличичате
  8. Аватарът на jadaia
    Яка рекламка
  9. Аватарът на mazy™
    Не, не сме нещастници. Изгубени сме. Заблудени. И е странно да видиш, че някой, който смяташ за себеподобен (българин) ти казва неприятната истина в очите.
    Не желая това ми споделяне на нещо, което ме е впечатлило по един или друг начин, да се превърне в арена. Моля.
    Нека всеки, който желае го прочете и вземе поука или да го подмине
  10. Аватарът на karloson
    Казвам го, защото ние отново, по български, не си казваме: "Ей, колко е вярно това, трябва да се променим!", а скачаме обидено: "Тия гърци (цигани, евреи, американци, руснаци, негри) ли ще ми казват какъв съм - я да се видят те какви са оръфлеци..." И отново някой друг ни е виновен, и пак някоой друг ни е крив, и ни е обидил, и юнашката гордост се надига в нас, вместо да се видим какви нещастници сме... И чели-недочели, разбрали-недоразбрали - юруш на маслините...
  11. Аватарът на KaiHansen
    Цитат Първоначално публикувано от karloson
    Някой все още не е разбрал... никакви гърци нищо не са казвали...
    Добре, що не си мълчиш!Голяма работа, че не го е казал грък!Някой го е казал - това е важното..и важното също е, че е истина и е време народа да се пробуди и да смачка главите на всички управляващи, за да знаят следващите какво ги чака, ако се подиграват с гласуваното доверие!
  12. Аватарът на karloson
    Някой все още не е разбрал... никакви гърци нищо не са казвали...
  13. Аватарът на trat
    Super!
  14. Аватарът на jadaia
    Да като цяло е вярно написаното по горе,но казано от елинските изчадия палещи столицата си за това,че ще им вземат малка част от паричките им които дават на българската лелка да им чисти и пере лайняните гащи не ми се нрави.Анархисти,терористи и боклуци-това са византийските боклуци.От тях съвети не искам.
  15. Аватарът на mazy™
    О, няма значение дали е вярна "новината" или не...ама никакво...всяка думичка в този текст е истина...за съжаление
  16. Аватарът на karloson
    Колко е лесно да повярваме в една измислена новина, ако тя е поднесена в духа на официалните новини Същата работа като с прословутото "атомно" предаване на "Ку-ку"...
    http://neverojatno.wordpress.com/2011/06/05/sintagma/
  17. Аватарът на jadaia
    Шибани византийци само знаят да лапат европейски пари и да мързелуват,ебати за най-големите аристрокати ли се мислят.
  18. Аватарът на JosifBG
    Ужасната истина за съжаление!
  19. Аватарът на JosifBG
    Thanks Mazy!
    שבת שלום!
  20. Аватарът на Simacid
    Love is like a lump of gold,
    Hard to get, and hard to hold.
    Of all the girls I've ever met,
    You're the One I can't forget.
    I do Believe that God above,
    Created You for Me to Love.
    He chose You from all the rest,
    Because He knew I would Love You best

Updated 26.05.11. at 19:14 by mazy™ (u know why)