думички

1. За Мотивацията

“Така, с какво се занимаваш напоследък?” ме попита Боб. В момента седим на дивана на едно от така наречените празнични събирания – от тези, където се предполага че всеки от членовете на семейството се отнася добре с останалите и такива отношения никога няма да видиш, освен по време на големи празници и погребения. Мисля, че Боб е втори братовчед на зетя на жена ми или нещо такова.
    “Аз съм помощник-редактор и писател за списанието Тестостерон”, казвам аз. Боб ме гледа с празен израз на лицето
    ...

Updated 13.07.12. at 21:23 by mazy™

Categories
    думички
  2. Една проста история

Запознахме се в Интернет. Тя – манекенка, писателка, художничка, фотографка и модна дизайнерка, аз – фен на Тони Стораро, Локо София и Митко Парашкевов.
    Започнахме да не излизаме заедно и нещата станаха сериозни. Когато двама човека в днешно време не излизат заедно, означава че седят пред компютрите си по едно и също време. Тя ми пращаше линкове към модни списания и романтична поезия, аз й пращах вибокс клипчета от live изпълнения на Тони Стораро с указания на коя секунда точно да паузира
    ...

Updated 13.07.12. at 21:22 by mazy™

Categories
    думички