+ Отговори на темата
Страница 1 от общо 2 1 2 ПоследнаПоследна
Показване на резултатите от 1 до 10 от общо 11

Тема: HTC Desire S

Junior Member
    Регистриран от
    Apr 2010
    HTC Desire
    2.3 (Gingerbread)
    Thanks
    0

HTC Desire S

Тъй като е факт новият дизаер ес,ще бъде ли отворена нова тема или ще се дискутира тук в темите за дизаер.Лично аз вчера си го поръчах и сега съм в очакване.Живот и здраве ще споделя мнение ,още повече,че имам база за сравнение с първия дизаер.

Junior Member
    Регистриран от
    Apr 2010
    HTC Desire
    2.3 (Gingerbread)
    Thanks
    0

Desire S

Телефона е в ръцете ми ,без капка съмнение за правилно направен избор.Бърз,с последната версия на Андроид,с доста повече инсталирани програми от първия,дори екрана за мен е по-добър от Амолед екрана.Не съм специалист нито по хардуер,нито по софтуер,така че не мога да бъда много полезен,но след като го синхронизирах с корпоративния и другите ми имейли и контакти,и всичко си работи на 6,значи за мен е ОК.

like.no.other Аватарът на mazy™
    Регистриран от
    Feb 2011
    Друг
    Друга
    Блог публикации
    40
    Thanks
    84
    можеш ли да качиш снимки, че ми е интересно
    Не съди постъпките ми, ако не знаеш мотивите ми...

Super Moderator Аватарът на mooncalf
    Регистриран от
    Oct 2010
    HTC Legend
    2.3 (Gingerbread)
    Блог публикации
    5
    Thanks
    47
    @StSmith, честито със здраве да си го ползваш и да те радва новата придобивка
    HTC Legend S-OFF ROM - SuperGinger - Android 2.3.2 --- My Apps

Remix of Assassin's Creed

Junior Member
    Регистриран от
    Apr 2010
    HTC Desire
    2.3 (Gingerbread)
    Thanks
    0
    Благодаря за пожеланията,ей сега щракнах три в къщи но не са кой знае какви.Утре като отида на работа ще пробвам навън как ще е .Но на първо четене всичко е като на първия дизаер.Миналата седмица взех на сина АйПод4г
    и сега забелязах че превключването между основната и предната камера е идентично.Може и да ми се струва само но като че ли с една идея айпода който е същия като айфона е по-бърз,екрана имам предвид.Скайпа работи чудесно.Разлика има и в картите за джипиес-освен гугъл мапс която е интерактивна в момента тегля карта на ЮгоИст щати която е над 700мб но има и на България която е към мисля15мб и също ще я дръпна.В същност има много нови неща,поне за мен защото не съм се интересувал по темата андроид от миналата година.

like.no.other Аватарът на mazy™
    Регистриран от
    Feb 2011
    Друг
    Друга
    Блог публикации
    40
    Thanks
    84
    имах предвид на телефона
    Не съди постъпките ми, ако не знаеш мотивите ми...

Junior Member
    Регистриран от
    Apr 2010
    HTC Desire
    2.3 (Gingerbread)
    Thanks
    0
    Качвам снимки но явно и за фотограф не ставам.Даже като го снимах забелязах че съм му сложил защитния филм на обратно-нищо ще му взема нов .Има в единия край малка дупчица,която явно не трябва да покрива сензора за светлина от горния край.При сравнителен тест интернет страниците зареждат по-бързо при ябълката но в ютюб дизаера е много по-бърз.Първия дизаер след десетина дни го подарих но този наистина ми харесва.Изработката му е доста по-солидна и не скърца като предния.На кратко,който може да си го позволи едва ли ще остане разочарован.
    Attached Images

8. The Following User Says Thank You to StSmith For This Useful Post:

mazy™ (22.04.11.)

SAY Аватарът на JosifBG
    Регистриран от
    Sep 2009
    HTC Desire
    2.3 (Gingerbread)
    Блог публикации
    4
    Thanks
    49
    Супер изглежда
    Какви са ти първите впечатления?

Junior Member
    Регистриран от
    Apr 2010
    HTC Desire
    2.3 (Gingerbread)
    Thanks
    0
    Ами сигурно ще се повторя,но този телефон ме грабна от раз.Специализираните ревюта са доста точни и обясняват многа неща,но една съществена разлика която дори и на лаик като мен не убягна,е че могат да се инсталират програмите на картата с памет и сега искрено съжалявам че не дадох 15$ повече и да си го бях поръчал с 16 гб карта вместо оригиналната 8гб.Не знаех че свободно мога да си дръпна GPS картите на всички страни и да си го ползвам като нормален GPS а не през интернет и гугъл мапс.Софтуерно е доста крачки пред по -ранните версии на Андроид,а алуминиевият корпус е просто удоволствие да бъде държан.Радиото няма нищо общо с първото и хваща огромен брой станции.Общо взето инсталирах си няколко програми от които се нуждая (професионалните офис пакети макар и ограничени все пак стават за оправяна на дребни детайли)и гледам да не го ръчкам много.

Android FAN
    Регистриран от
    Apr 2010
    HTC Desire
    2.2 (Froyo)
    Thanks
    0

HTC Desire S sim unlock

Здравейте , имам следния въпрос,надявам се до седмица - 2 да ми донесат от Англия HTC Desire S ,но доколкото разбрах е заключен за оператор,та как може да се отключи и може ли това да стане без да се рутва самия телефон ?
    Благодаря.
    Щастлив ползвател на HTC Desire попаднах в един нов свят :-j

Правила за публикуване

• Вие не можете да създадете нова тема
  • Вие не можете да пускате отговор
  • Вие не можете да слагате прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате вашите съобщения