+ Отговори на темата
Показване на резултатите от 1 до 5 от общо 5

Тема: HTC HD2 ..... :)

Junior Member Аватарът на nasobg
    Регистриран от
    Aug 2011
    Друг
    Друга
    Thanks
    0

HTC HD2 ..... :)

не знам защо HTC HD2 не фигурира в този сайт , тъкмо се израдвах , че съм намерил бг събеседници и се регистрирах в сайта , а то ...нищо няма за мене и си викам айде сега или трябва да сменям телефона или да отворя тази тема . И тъй като смело мога да кажа , че това е почти най- сериозния телефон на пазара , за цена която просто е смешна ( 400 - 600 лева , на старо ) , ще се пробвам при вас да направаим дискусия , да си помагаме , смеем и "псуваме"

HTC HD 2 576 RAM 1GB INTRENAL SENCE 3.0 ROM

2. The Following User Says Thank You to nasobg For This Useful Post:

Horror (19.08.11.)

Super Moderator Аватарът на mooncalf
    Регистриран от
    Oct 2010
    HTC Legend
    2.3 (Gingerbread)
    Блог публикации
    5
    Thanks
    47
    Няма раздел за HD2, защото този телефон когато излезе си беше само и единствено с Win MO.
    Но се чувствай като у дома си, както се казва. Не си единствения притежател на такъв телефон, който го е облагородил, вдъхнал нов живот и т.н. с инсталация на Android.
    Така, че тази тема, ще е полезна.
    HTC Legend S-OFF ROM - SuperGinger - Android 2.3.2 --- My Apps

Remix of Assassin's Creed

Junior Member Аватарът на nasobg
    Регистриран от
    Aug 2011
    Друг
    Друга
    Thanks
    0
    ами аз го купих преди 3 седмици , за това време успях да се сблъскам с 80% от проблемите за телефона от ровичкане , смених над 25 ROM-а za android WP7 и 20- на wm 6.5 , научих се да форматирам картата през MAGDLR , на му отворя всичките 576 RAM, да клокна CPU na 1200 ( само пробно, че съм шубе ) , да прехвълям от вътрешната памет към SD-то и сега телефона ми е с 1 ГБ вътрешна памет вместо с 151 МВ , спрях се на изключително стабилен sence 3.0 ROM защото с останалите имам проблем с Proximity sensor и телефона заспива по време на разговор и няма начин аз да прекъсна връзката или да използвам dial pad та ако някой не е преживял мойте 3 седмици и мога да съм му полезен нека пита , аз за сега нямам въпроси защото изчетох гуугле и асимилирам все още
    Последна редакция: извършена от nasobg; на 19.08.11. в 13:54 часа
    HTC HD 2 576 RAM 1GB INTRENAL SENCE 3.0 ROM

Junior Member
    Регистриран от
    Sep 2011
    HTC Desire HD
    2.3.4 (Gingerbread)
    Thanks
    0
    Здравей,една позната има HD2-ка и иска да го махне гози тежък и гаден Win Mo и да си сложи Android OS ако може да ми обясниш как да стане това ще съм ти много благодарен
    Пп:даже ако ти е по-удобно на скайп да си пишем скайпа ми е krenvi6

Junior Member
    Регистриран от
    Dec 2014
    Google Nexus Prime
    2.1 (Eclair)
    Thanks
    0
    По спецификации е почти 1 към 1 с Legend, не вярвам да се държи много по-различно, а именно около 2-3 дена в зависимост от ползването.
    we are the pioneers in providing 1z0-803 exam dumps and test king tutorials with ndm pass guarantee. Download our latest testking www.bgsp.edu

Правила за публикуване

• Вие не можете да създадете нова тема
  • Вие не можете да пускате отговор
  • Вие не можете да слагате прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате вашите съобщения