-Уиджета за времето (стоковия) с опция за прозрачен бекграунд и геолокация. Инсталира се като обикновено апк. Не съм го пробвала, защото пробвам BW
ЛИНК - апк-то е в края на първото мнение

-Съобщения - работи доста по-плавно, но не ми харесва, че е светло - иначе всичко си работи идеално :thumbup:
Инсталира се като обикновено апк, но не е лошо да си копирате някъде старото Conversations.apk, ако имате руут, в случай, че не ви хареса

-Телефонният указател - УНИКАЛЕН! Също светъл, но работи уникално гладко. НО!...има бъг. Дава FC, когато се редактира контакт или се записва нов. Въпреки това на мен ми харесва. Инсталира се като обикновено апк и тук е силно препоръчително, ако имате руут да си запазите старото Phonebook.apk
ТУК момчето твърди, че зип-чето му е с фикснати проблеми, но на мен лично не ми се вярва.

-Екран при входящо повикване - това е само за руутнати телефони!!!
Сваляте файла, местите го в /system, променяте пермишъните на rw-r--r-- и го замествате в /system/app
Стои много добре. Препоръчително е са си направите резервно копие на стария SemcPhone.apk
ЛИНК - апк-то е в края на първо мнение.

Не забравяйте, че правите всичко на своя отговорност
Скрийншотове можете да видите в самите теми, не смятам за нужно да ги пренасям и тук.
Нещата изглеждат добре