+ Отговори на темата
Показване на резултатите от 1 до 3 от общо 3

Тема: TV Box

Junior Member Аватарът на MrLubo
    Регистриран от
    Feb 2020
    Samsung Galaxy S
    4.1.1 (Jelly Bean)
    Thanks
    0

TV Box

Имам TV Box модел А95Х, с него гледам телевизия от интернет. Интересувам се дали и как мога да си записвам някои предавания, които ми харесват и искам да си ги имам.

Регистриран от
    Feb 2020
    Samsung Galaxy S
    4.1.1 (Jelly Bean)
    Thanks
    0
    Искам да направя някои уточнения по темата.
    Андроида на бокса ми е версия 6.0.1
    Това, което научих докато се рових няколко дни в нета бе, че видео може да се записва през Kodi и затова потърсих как да инсталирам приложението на доставчика ми Елементал . В сайта на Елементал на едно скришно място прочетох "You can install ЕЛЕМЕНТАЛ.ТВ in Kodi using the SuperRepo repository", но някъде по надолу също пишеше, че "SuperRepo does not maintain ЕЛЕМЕНТАЛ ТВ. We only provide an automated index for Kodi users to have easy access to ЕЛЕМЕНТАЛ ТВ and other addons for Kodi". Въпреки това инсталирах SuperRepo и намерих Елементал приложението в неговия списък, опитах няколкократно, но за съжаление не пожела да се инсталира, така че през Kodi не успях да направя да гледам Елементал TV, респективно не мога и да записвам. Ако някой се сеща за някакво по-продуктивно решение моля да ми каже.

Регистриран от
    Feb 2020
    Samsung Galaxy S
    4.1.1 (Jelly Bean)
    Thanks
    0
    Наистина ли никой не им разбира на тия машинки?!

Порових се в нета и стигнах до заключението, че с VLC трябва да може да се записва. Инсталирах го от Google Play Store но като пусна да гледам някакво видео няма опции за запис и други неща, които обикновено се виждат на плеъра на компютъра. Не знам каква е причината, някой може ли да обясни?

Правила за публикуване

• Вие не можете да създадете нова тема
  • Вие не можете да пускате отговор
  • Вие не можете да слагате прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате вашите съобщения