PDA

Виж пълна версия : XT720 остава без 2.2! :(

Vancuver
25.11.10., 23:54
На сайта на Моторола са обявили, че Motorola Milestone XT720 за EMEA (Europe, Middle East, Africa) остава на 2.1 и няма планове за 2.2... :emo_im_crying:

Същото намерих и в няколко други сайта (новините са отпреди 3-4 дни).

Ето линк към сайта на Моторола:
https://supportforums.motorola.com/community/manager/softwareupgrades

===========

Много лошо, колеги. Аз лично като взимах телефона се колебаех между него и HTC HD2, но се отказах точно заради евентуалния ъпдейт към 2.2 и невъзможността на HD2 да мине към Win 7, а то какво стана.:emo_im_undecided:

nosferatu
26.11.10., 13:24
незнам, но ако всеки път си вземаме телефон,за който си мислим че ще се ъпдейтне, че то тогава ще фалираме, ..такива телефони вадят всеки божи ден. спорен мен ще излезе...просто ще му трябва ивестно време за да може д аго хакнат и да го преработят за хт720-та.братушките руснаци със сигурност ще пуснат, ако не оригинално...от производителя,то ще се ходи при братушките

dijon
29.11.10., 17:49
Да, и аз съм на този вариант. :) Ще сменя рома. Моторолата явно са като Неволята, не вършат работа, само си губиш времето да ги чакаш.

GrigorBG
29.11.10., 21:10
Аз не мисля да сменям перфектния (за мен) телефон заради тъпотиите на Моторола... не и поне без да се боря достатъчно с решаването на евентуалните проблеми.

Мисля че рома за Моторои ще става и за Майстон. От няколко дни се опитвам да намеря Корейски ром в мрежата с 2.1 и да пробвам, ама все на Китайски или Азия попадам...

Ако някой има идея от къде да го дръпна .. да свирка и ще видим какво ще излезне :-)

motozine
10.01.11., 20:31
От Моторои не става на други честоти работи.Постоянно ми изкарваше някакви съобщения на корейски и нямаше мрежа.

SufferMe
10.01.11., 20:40
Аз съм с 2.2.1 Цианмод 6.1релийз кендидейт , та за моторолата ако искаш може да направим смяна ^^ :D

LG GT540, CyanongenMod 6.1 Android 2.2.1 Clockwork Mode, 729mHz!

Atanas
18.04.11., 17:58
Има ли нещо ново на хоризонта , или Мотото ще си остане без 2.2

GrigorBG
19.04.11., 08:20
XT720 се знае че ще бъде без официалния 2.2
Но в XDA форума има няколко варианта на 2.2.1 на базата на Корейския 2.2 рилийз (официален).

От самото начало ги ползвам (почти всичките) и за момента мога да кажа че съм доволен и не планирам бъдеща смяна на апарата (близко бъдеще).