PDA

Виж пълна версия : Motorola Razr

intention
09.12.11., 02:21
КОлеги дайте мнение за телефона .
Някой ползва ли го ?
Имам намерение да закупувам джаджа с Андроид.

Ползвал съм моторола и преди но не умен телефон
Имал съм Е398 и V3i

Дизайна много ми харесва на новия Razr! Някакси ми напомня за стара V3-ka !
Интересувам се някой ако го ползва или има директни конкретни наблюдения - батерията как се държи?

Струва ли си парите според вас?

Очаквам мненията Ви !
Благодаря!

nixanbal
09.12.11., 11:50
Страхотна е машината и според мен си заслужава предвид конкуренцията. Уникален дизайн и материали.

intention
09.12.11., 16:25
Да бях се надъхал на Defy точно защото е противоударен и защитен от към вода и прах (уж)

Ама с тоя кевлар отзад Razr-a много ме впечатли!

+ това е супер тънък което още повече ме навежда към него.

Дайте мнение за тази тенденция на батериите да не се вадят ръчно а само от специалист на Iphone 4 също мисля че е така....
Странно ми е ?!

Horror
09.12.11., 18:05
Няма какво да ти е странно. Телефоните стават все по-тънки, батериите все по-мощни и съответно големи. Ако се направят така, че да могат да се махат от потребителя отнема много място, което може да се ползва за друго. Тенденцията е вградени батерии, microSIM и вградена памет, вместо слот за карта.

intention
11.12.11., 01:06
а върпосния Razr имате ли идея с нормална сим карта ли работи или с micro?

Gaspar
27.12.11., 20:53
Работи с микро сим.Сменят я безплатно.Батерията държи 2 дни при средна към минимална натовареност.Малко от съветите за телефона от самия телефон:Батерията да се зарежда преди да е паднала повече от 75%.Никога да не се исхабява докрай.веднъж дневно да се рестартира телефона.Очаква се телефонът да блокира тогава се натискат две копчета за 10 сек и работата се оправя и други такива.Удоволствие е да ги четеш.
Мисля,че за момента е най-доброто което андроид може да представи като телефон и този момент може да продължи цели 3 или 4 месеца.
Като го купих бях радостен цял ден.

mazy™
27.12.11., 22:34
веднъж дневно? :ap::ap:
сериозно? за да работи добре?

intention
14.01.12., 22:26
Колеги горд собственик съм на въпросната джаджа !

Супер е и НЕ ЗАБИВА !

Поне при мен !
Телефона е купен от Технополиси да ви кажа е страхотен !

Който има възможност да го взема без да се двоуми !

Някой да има идея за калъф или някакъв тип кейсче, че ме е страх да го нося така !

sherry2012
03.03.12., 04:23
Thanks for that, it's much appreciated!

Мирян
18.03.12., 09:19
Имам проблем с мобилния интернет.Пуснах си на Глобул неограничен но все едно нямам нет.Въведох всички възможни настройки ходих и до глобул но и те не можаха да ми помогнат.

Horror
18.03.12., 10:27
Какви точно настройки си въвел и къде.

Мирян
18.03.12., 10:48
ами оператора ми изпрати смс с настроиките и ги въведох ръчно. Настройките са: име на мрежата, proxy,password и така нататък направих всичко което пише но пак не става.

Horror
18.03.12., 20:59
Да не са ти пратили настройките за WAP?
Правилните настройки са:
APN globul

без прокси и подобни

Промени ги да са такива.

netmonk
24.06.12., 15:06
Качих ICS 4.0.4 T-Mobile leak и трябва да кажа, че работи доста добре... Много съм доволен :)